![](https://im-xanthis.gr/wp-content/uploads/2014/04/10308234_10203604698976302_4411680813797884780_n.jpg)
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Ξάνθης και Περιθεωρίου κ. Παντελεήμων , με την ευκαιρία των Εορτών του Πάσχα , παρέθεσε γεύμα σε όλα τα στελέχη και τους συνεργάτες των Κατασκηνωτικών περιόδων Αρρένων και Θηλέων της Κατασκήνωσης της Ιεράς Μητροπόλεως Ξάνθης ΄΄Υψηλόχαρη του Νέστου ΄΄ , το μεσημέρι της Πέμπτης 24ης Απριλίου 2014, σε Εστιατόριο της Πόλης μας το ΄΄Πέρασμα ΄΄, ευχήθηκε σε όλους ΄΄Χριστός Ανέστη ΄΄ και καλή προετοιμασία και δύναμη για τη νέα Κατασκηνωτική Περίοδο που σε λίγο αρχίζει.
Ο ΣΕΒΑΣΜΙΩΤΑΤΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ κ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΕ ΓΕΥΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗΣ.