![](https://im-xanthis.gr/wp-content/uploads/2015/10/12140603_1017048931672594_2760592263744817430_n.jpg)
Γνωστοποιείται ὅτι τήν Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου ἐ.ἔ. καί ὥρα 18:00 στόν χῶρο τῆς Μονάδος Ἀνοιχτῆς Φροντίδος Ἠλικιωμένων Μ.Α.Φ.Η. (Σιρόκο Ξάνθης), θά τελεσθεῖ Πανηγυρικός Ἑσπερινός ἐπί τῇ ἑορτῇ τοῦ Ἁγίου Πολυκάρπου Ἐπισκόπου Σμύρνης. Τήν Τρίτη 23 Φεβρουαρίου καί ὥρα 07:00 στόν ἴδιο χῶρο θά τελεσθεῖ Πανηγυρική Θεία Λειτουργία εἰς μνήμη τοῦ Ἁγίου.
ΕΚ ΤΗΣ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ
Η ΕΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ